Lze Vitapack vrátit?

Vitapack vyrábíme pro každého individuálního zákazníka na míru. Obsah jednotlivých sáčků obsahuje unikátní kombinaci doplňků stravy, sestavenou přímo pro vaše potřeby. Každý denní sáček je také označený vaším jménem. Balíček je tedy plně personalizovaný a po jeho vytvoření ho není možné použít pro jiného zákazníka. Sáčky nelze z hygienických důvodů ani zpětně rozbalit a zabalené kapsle použít v jiné objednávce.

Předplatné vitapack je možné zrušit kdykoliv. Pokud však dojde k obnovení předplatného, vytvoření a úhradě nové objednávky, nelze tuto objednávku již stornovat.

Po potvrzení objednávky je vitapack automaticky sestaven chytrým robotem, který okamžitě plní jednotlivé sáčky vybranými produkty. Vzhledem k tomuto rychlému procesu je objednávka do pár minut připravena k odeslání a proto ji již nelze stornovat nebo vrátit.

Vzhledem k těmto skutečnostem není vrácení zboží ani odstoupení od smlouvy do 14 dnů možné. Stejně tak není možné vrátit peníze v případě, že se rozhodnete balíček nepřevzít.

Odpověděli jsme na váš dotaz? Děkujeme za zpětnou vazbu! Nastal problém při odesílání zpětné vazby. Prosím zkuste přenačíst stránku.