Můžu si objednat Vitapack jednorázově?

Vitapack byl navržen jako chytré předplatné vitaminových balíčků na míru. Většině našich zákazníků vyhovuje pravidelný odběr, protože nemusí na nic myslet a pravidelně jim chodí čerstvá dávka vitamínů až domů.

Díky formě předplatného Vám můžeme nabídnout skvělé výhody jako je třeba sleva 50% na první měsíc a další hodnotné dárky ke každé druhé objednávce.

Chápeme ale, že opakovaný odběr nemusí vyhovovat každému. Proto možnost zrušit předplatné máte kdykoliv a je jen na Vás, kdy se tak rozhodnete udělat.

Veškeré slevy a další dárky jsou však formou odměny za věrnost pro naše předplatitele. Jejich čerpání je tedy spojeno se skutečností, že zákazník odebírá Vitapack opakovaně (minimálně 2x). Z toho důvodu pro jednorázové objednávky (pouze 1x) sleva neplatí.

Pokud dojde ke zrušení předplatného před 2. objednávkou, bude konvertováno na jednorázovou objednávku a před jeho zrušením bude potřeba uhradit doplatek ceny ve výši udělené slevy.

Okamžikem druhé objednávky jsou splněny podmínky slevy a předplatné pak lze zrušit bez doplatku. Navíc se odemkne možnost předplatné zrušit na jedno kliknutí přímo ve vašem zákaznickém účtu.

Pokud si přejete vaše předplatné konvertovat na jednorázovou objednávku, dejte nám prosím vědět na podpora@vitapack.cz a rádi to pro Vás zařídíme.

Odpověděli jsme na váš dotaz? Děkujeme za zpětnou vazbu! Nastal problém při odesílání zpětné vazby. Prosím zkuste přenačíst stránku.